Befasi e madhe në formacionet zyrtare të ndeshjes Espanyol – Barcelona

19:42 | 08 Dhjetor 2018

Sonte do të zhvillohet ndeshja mes Espanyol dhe Barcelonës, e për këtë ndeshje janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Në xhiron e 15-të në La Liga do të përballen Espanyol dhe Barcelona.

Barcelona konsiderohet favorite në letër për këtë takim, mirëpo Espanyol kanë qenë mjaft të rrezikshëm këtë edicion si vendas.

Kjo ndeshje do të startojë në ora 20:45. Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare.

Espanyol:

Barcelona:

Komento: