Befasi, ja me çfarë formacioni ka startuar sot Gattuso kundër Cagliarin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Befasi, ja me çfarë formacioni ka startuar sot Gattuso kundër Cagliarin

19:56 | 10 Shkurt 2019

Milani duhet të mundë Cagliarin për të rimarrë vendin e katërt, kështu që rossonerët shpresojnë që Krzysztof Piatek dhe Lucas Paquetá të vazhdojnë formën e tyre të mirë.

Presioni është në, sepse romët, Lazio dhe Atalanta të gjithë fituan ndeshjet e tyre, duke i lejuar ata të bien në vendin e katërt përcjell ORAinfo.

Nëse ekipi i Gennaro Gattuso nuk do të fitojnë këtë mbrëmje, ata papritmas do të gjejnë veten duke u rrëshqitur nga e katërta deri në vendin e shtatë.

Ja me çfarë formacioni ka startuar Gattuso:

Milan: G Donnarumma; Calabria, Musacchio, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Bakayoko, Paquetá; Suso, Piatek, Calhanoglu

Cagliari: Cragno; Srna, Ceppitelli, Pisacane, Pellegrini; Faragò, Padoin, Ionita; Barella; Joao Pedro, Pavoletti

Komento: