Befasi në formacionet zyrtare: Inter – PSV

20:33 | 11 Dhjetor 2018

Inter do të përballet sonte ndaj PSV në “Giuseppe Meazza”, e vlefshme për UEFA Champions League.

Zikaltërit duan me çdo kusht fitoren dhe të shpresojnë se Barcelona do të ndal Tottenhamin, në mënyrë që të kalojnë më tej.

PSV ka mbyllur llogaritë në Chamipions dhe do të luaj një ndeshje formale.

Formacionet e skuadrave:

Inter XI: Handanovic; Asamoah, Skriniar, de Vrij, D’Ambrosio; Politano, Candreva, Brozovic, Valero, Perisic; Icardi.

PSV XI: Zoet; Dumfries, Sainsbury, Viergever, Angelino; Hendrix, Galaviz, Rosario; Bergwijn, de Jong, Lozano.

Komento: