Befasi në formacionet zyrtare të ndeshjes Barcelona – Sevilla – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Befasi në formacionet zyrtare të ndeshjes Barcelona – Sevilla

20:47 | 30 Janar 2019

Do të zhvillohet ndeshja mes Barcelonës dhe Sevillës.

Janë publikuar edhe formacionet zyrtare të kësaj ndeshje.

Barcelona dhe Sevilla do të përballen në kuadër të ndeshjes së dytë të Kupës së Mbretit.

Sevilla e ka fituar ndeshjen e parë me rezultat, 0:2, ndërsa katalonasit do të shpresojnë që ta përmbysin sonte rezultatin në Camp Nou.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare të ndeshjes që starton në ora 21:30.

Barcelona:

Sevilla:

Komento: