Befason Afrona, e shikon videon ku Blero puthet me një femër tjetër! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Befason Afrona, e shikon videon ku Blero puthet me një femër tjetër!

14:41 | 08 Shtator 2019

Këngëtari i mirënjohur, Blero dhe e fejuara e tij, Afrona, në shtator do ta bëjnë dasmën.

Ata kanë paralajmëruar një dasmë madhështore e me shumë të ftuar, përcjell ORAinfo.

Çifti i njohur ditë me parë kanë bërë edhe disa foto ku shfaqet të veshur me rroba të dasmës.

Afrona shfaqet e veshur me vello të bardhë, ndërsa Blero në katë.

E se fundmi, Afrona ka befasuar fansat e saj. Ajo ka publikuar një video ku shfaqet duke e shikuar këngën në të cilën Blero puthet më një femër tjetër.

Një veprim i tillë po vlersohet si i çuditshmë nga ana e Afronës, pak ditë para martesës. /ORAinfo/

Për me tepër shikojeni videon…

Komento: