Befason Exhe, kështu po ‘çmendet’ pas Jagizit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Befason Exhe, kështu po ‘çmendet’ pas Jagizit

14:05 | 12 Qershor 2019

Afra Saracoglu dhe Çaglar Ertugrul janë dy aktorë shumë të pëlqyer nga kinematografia turke.

Ata rrëmbyen rolet e ‘Exhesë’ dhe të ‘Jagizit’ në serialin tejet të pëlqyer, ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Jashtë serailit ata janë shumë të përfolur edhe për jetën e tyre private madje edhe për një lidhje të mundshme më shumë se shoqërore.

E për këtë Exhe na ngjall edhe më shumë dyshime duke i bërë komente Jagizit edhe në rrjete sociale./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!