Befason Juventusi, ky është synimi i tij i radhës

23:44 | 28 Shkurt 2019

Juventusi duket se do të bëjë edhe një blerje.

Juve është ndër skuadrat që po shfaq interesim për 17 vjeçarin Bruno Amione.

Argjentinasi i ri paraqitet në fazën e mbrojtjes është në monitorim edhe nga Atletico Madrid, Inter e Genoa.

Gjithsesi, vetëm skuadra e Boca Juniors dhe ajoe Racing Club de Avellaneda kanë marrë hapa konkret për shërbimet e qendër mbrojtësit, duke bërë oferta zyrtare.

Komento: