‘Befason’ Meda, ia thotë këto fjalë Lules në publik

14:41 | 23 Dhjetor 2018

Meda dhe gruaja e tij Lulja, mbrëmë kanë qenë të ftuar në emisionin e Luana Vjollcës ‘Shiko kush Luan’.

Pasi ky është një emision me lojë të ndryshme, e para Lulja lexoi një kartolinë për Medën, përcjell ORAinfo.

E më vonë i erdhi radha edhe Medës, ku si dedikim për gruan e tij ai tha ‘Lulja për mua është lulja më e bukur në botë’./ORAinfo/

Shikoni emisionin e plotë.

Komento: