Befason Milan, nënshkruan kontratë me lojtarin veteran – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Befason Milan, nënshkruan kontratë me lojtarin veteran

18:16 | 02 Janar 2019

Në pamundësi që të sjell lojtar të rinj, Milan po mendon për rinovimin e kontratave me lojtarë ‘pleq’ që i ka në ekip.

Skuadra e Milanit nuk po jep sinjale edhe aq pozitive për të ardhmen.

Sic njofton “Calciomercatto”, Milan i ka ofruar rinovim veteranit të skuadrës edhe për një vit, pra deri në vitin 2020.

Palët janë në bisedime të avansuara dhe zyrtarizimi mund të bëhet brenda kësaj jave.

Komento: