Befason Mourinho, po “çmendet” pas këtij lojtari – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Befason Mourinho, po “çmendet” pas këtij lojtari

23:34 | 19 Mars 2019

Trajneri portugez ka një simpati të veçantë yllin e PSG.

Jose Mourinho thotë se Kylian Mbappe vlen më shumë se Cristiano Ronaldo, Lionel Messi ose Neymar përcjell ORAinfo.

Sulmuesi i Paris Saint-Germain është vetëm 20 vjeç dhe, duke pasur parasysh arritjet e tij në një moshë kaq të re, ish-trajneri i Manchester United thotë se ai mund të jetë vetëm lojtari më i vlefshëm në botë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!