Befason nusja e Albanit, në këtë gjendje e ka publikuar djalin e saj

23:12 | 05 Qershor 2019

Lidhja me këngëtarin e njohur Kosovar, Alban Mehmetin e bëri të njohur, Fjolla Svircën.

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë, shkruan ORAinfo.

Fjolla është tani shumë e përfolur në publik, e këtë e ka arritur përmes paraqitjeve të saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot Fjolla ka publikuar një foto të djalit të saj i cili shihet duke fjetur./ORAinfo/

Komento: