Befason Sara, fotografohet në shoqëri të ish-të dashurës së Ledrit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Befason Sara, fotografohet në shoqëri të ish-të dashurës së Ledrit

12:59 | 06 Gusht 2022

Blogerja e famshme nga Shqipëria, Sara Hoxha tashmë është edhe partnerja e reperit të njohur, Ledri Vulës.

Paraqtjet e saj nëpër media gjithmonë i ka refuzuar më heret, mirëpo gjërat kanë ndryshuar që nga ajo periudh.

Ajo ka realizuar një intervisht ditë më parë ku ka treguar për raportet me ish te dashurat e Ledrit, të cilat janë fytyra publike.

Sara tregoi se me Dafina Zeqirin dhe Dua Lipën ka raporete mjftë të mira, dhe I pëlqen të rrijë me to.

Së fundmi, në InstaStory ka ndar një imazh përkrah Dua Lipës nga prapaskena e “Sunny Hill”.

Komento: