Befason Tuna, publikon foton më të ҫuditshme të djalit të saj, Tianit

17:58 | 09 Dhjetor 2018

Tuna vazhdon të jetë ndër femrat më të përfolura në show bizz.

Ajo tashmë është martuar dhe ka një djalë, shkruan ORAinfo.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto të Tianit, foto kjo e cila po duket paksa interesante./ORAinfo/

Komento: