Behari vishet me fustan të gjatë dhe elegant, do ta “shkrijë” Ymytin me bukurinë e saj

21:41 | 08 Dhjetor 2018

Aktorja turke, Gaye Turgut u bë e njohur për publikun shqiptar me rolin e saj të Beharit në serialin, Më Fal, përcjell ORAinfo.

Ajo me talentin e saj arriti që të i bëjë për vete një mori adhuruesish anë e mbanë botës. Famë të madhe ajo arriti të bëjë edhe te publiku shqipfolës.

Turgut është martuar me aktorin Deniz Evrin dhe së bashku jetojnë një jetë të lumtur.

Behari ka një stil tejet të veçantë e duket se fustanet e gjata i shkojnë shumë asaj. Ja si duket ajo./ORAinfo/

Komento: