Bëhen bashkë Gili dhe Big Mama, por ka diçka që nuk shkon në pamjet e tyre – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Bëhen bashkë Gili dhe Big Mama, por ka diçka që nuk shkon në pamjet e tyre

14:42 | 12 Qershor 2019

Gili dhe Big Mama janë dy këngëtare tejet të njohur shqiptare.

Ato u bënë tejet të pëlqyera që në paraqitjet e tyre të para, përcjell ORAinfo.

Që të dyja janë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instgram.

Sot, Gili ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë bashkë me Big Mamën dhe ajo që mori gjithë vëmendjen janë format e tyre trupore./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!