Bëhen bashkë Remzie Osmani dhe ‘Xhakarta’, aryeja do t’iu befasojë

13:31 | 23 Dhjetor 2018

Në këtë kohë bëhen bashkë artistë të shumtë nga Shqipëria e Kosova për të festuar festat e fundvitit.

E këtë vit Ermal Mamaqi duket se e ka bërë një ndër emisionet më të veçanta, pasi ka ftuar artistë nga mbarë Shqiptaria dhe të të gjitha moshave, përcjell ORAinfo.

Ndër ta kanë qenë edhe këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Remzie Osmani dhe aktorja Arta Elezaj e që në publik njihet me emrin ‘Xhakarta’.

Ata nuk kanë hezituar edhe të bëjnë një fotografi bashkë dhe t’a postojnë në rrjetet e tyre sociale./ORAinfo/

Komento: