Bëhet “nami”, ja ku po transferohet Rabiot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bëhet “nami”, ja ku po transferohet Rabiot

17:29 | 31 Maj 2019

Adrien Rabiot, duket se do të përfundojë në Premier League.

Manchester United, raportohet se ka bërë një ofertë për mesfushorin e Paris Saint-Germain, Adrien Rabiot, përcjell ORAinfo.

Daily Express thotë se raportet në Spanjë sugjerojnë se klubi Old Trafford ka paraqitur një ofertë të lartë për 24-vjeçarin dhe është gati të ofrojë kushte fitimprurëse të transferimit.

Real Betis thuhet gjithashtu se po ndiqte Francën ndërkombëtare./ORAinfo/

Komento: