Bëhet nami!! Juventus pranon ta shesë yllin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bëhet nami!! Juventus pranon ta shesë yllin e madh

21:52 | 27 Janar 2019

Juventus thuhet se mund të konsiderojë shitjen e objektivit të Manchester United , Douglas Costa për rivalët e tyre Chelsea.

Fabio Paratici kishte ngrënë drekë në restorantin milanez dhe kishte lënë pas një copë letre të copëtuar. Ky tifoz i kishte bashkuar copat e këtij letre si një letër dhe ia dorëzoi redaktorëve të Il Tempo ku tregohej se Costa mund të përfundojë te Chelse përcjell ORAinfo.

Ndërsa përmendi politikat e transferimit të Juventusit, ai gjithashtu fliste për shitjen e mundshme të Douglas Costa për Chelsean./ORAinfo/

Komento: