Bëhet “nami”! Ky është ekipi i ri i Iscos

10:20 | 21 Janar 2019

Ylli i Realit, Isco në mënyrë të qartë ka një marrëdhënie të keqe me trajnerin Santiago Solari dhe po përgatitet të largohet nga Santiago Bernabeu përcjell ORAinfo.

Ndërmjet korrikut dhe gushtit, me të vërtetë mund të jetë koha e duhur për spanjollin që të largohet nga klubi që ai u bashkua nga Malaga disa vite më parë.

Juventusi e ka ndjekur për vite me radhë dhe ka lëvizur me ndërmjetës të rëndësishëm për të vazhduar bisedimet me Isco, për ta bërë të qartë se ka çdo qëllim të punojë për këtë blerje të madhe për tregun e transferimeve të verës./ORAinfo/

Komento: