Bëhet “nami”, ky është trajneri i ri i Milanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bëhet “nami”, ky është trajneri i ri i Milanit

17:14 | 24 Maj 2019

Trajneri i Monacos, Leonardo Jardim mund të jetë trajneri i ri i Milanit.

Milan thuhet se ka rënë dakord me Campos dhe sipas Corriere della Sera, Jardim është kandidati i preferuar për rolin e trajnerit, përcjell ORAinfo.

44-vjeçari u kthye në Monako vetëm në janar dhe vetëm i udhëzoi për sigurinë në Ligën 1.

Megjithatë, gazeta nuk e përjashton Gennaro Gattuso duke qëndruar në qoftë se Rossonerët kualifikohen për Ligën e Kampionëve këtë fundjavë./ORAinfo/

Komento: