Bëhuni gati rossonerë! Ja kush po zbarkon në “San Siro” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bëhuni gati rossonerë! Ja kush po zbarkon në “San Siro”

10:21 | 28 Janar 2019

AC Milan ,kanë dyfishuar përpjekjet e tyre për të nënshkruar Gerard Deulofeu të Watford, raporton Gianluca Di Marzio përcjell ORAinfo.

Duke nënshkruar tashmë me Lucas Paqueta dhe Krzysztof Piatek në janar, italianët janë të prirur për të rikthyer ish-sulmuesin e Barçës para mbylljes së dritares.

Por Watford ka refuzuar një qasje të kredisë për të blerë, duke lënë Milanin të detyruar të bëjë një ofertë të re nëse duan të vendosin Deulofeu./ORAinfo/

Komento: