Bëhuni gati rossonerë! Ja kush po zbarkon në “San Siro”

23:10 | 22 Janar 2019

Alexandre Pato përsëri mund të transferohet në Milano përcjell ORAinfo.

Sipas New York Times, autoritetet kineze kanë arrestuar themeluesin e grupit Quanjian Shu Yuhui pasi “vdekja e një vajze të re me kancer ishte e lidhur me kompaninë dhe shkaktoi zemërim online”, ndërsa firma e tij e mjekësisë ishte hetuar më parë mbi pohimet për marketing të rremë .

Gazeta shton se kjo mund të çojë në një rënie në të ardhurat e Quanjian, duke bërë që ItaSportPress të sugjerojë që Pato ‘së shpejti mund të thotë lamtumirë në Kinë’ dhe të kthehet në Milano.

Faqja e internetit shpjegon se 29-vjeçari mund të jetë në dispozicion në një çmim shumë më të ulët se më parë, si rezultat i problemeve financiare me të cilat ballafaqohet kompania dhe të ulë kërkesat e tij për paga./ORAinfo/

Komento: