Bëhuni gati rossonerë, ylli i madh po kthehet te Milan – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bëhuni gati rossonerë, ylli i madh po kthehet te Milan

21:23 | 15 Janar 2019

Kthimi i Alexandre Pato në Milan u duk se u shty për një kohë të pacaktuar kur u zbulua disa muaj më parë se Rossonerët kishin hequr dorë nga interesat – rreth të njëjtës kohë që raportet filluan të shfaqen për të sugjeruar një kthim Milanit për Zlatan Ibrahimoviç.

Në fund të fundit, Pato u zhduk dhe Ibrahimoviç përfundimisht nënshkroi një marrëveshje të re me LA Galaxy përcjell ORAinfo.

Megjithatë, La Repubblica raporton se ka ende mundësi për kthimin e Patos në Itali pasi që lojtari është në gjendje të lirë nga kontrata e tij dhe të shkojë në AC Milan për asnjë tarifë transferimi. /ORAinfo/

Komento: