Belkizja poston foto nga pushimet, do ta “çmend” Milotin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Belkizja poston foto nga pushimet, do ta “çmend” Milotin

15:27 | 25 Dhjetor 2019

Milot Rashica dhe e dashura e tij, kanë ndarë me ndjekësit e tyre disa foto nga pushimet.

Pas një gjysmë sezoni fantastik që ka kaluar Milot Rashica te skuadra gjermane Werder Bremen si edhe Kombëtarja e Kosovës, ai ka vendosur për pak pushim.

Ata po qëndrojnë nëpër vende të nxehta nga ku janë shfaqur së bashku në rrjetet sociale.

Së fundmi ka qenë gruaja e Milotit, Belkizi, me disa imazheve që ka publikuar.

Ajo shihet në formën më të mirë dhe tejet e lumtur në krahët e yllit të futbollit, nga Kosova.

Komento: