Benitez po ia rrëmben yllin e madh Milanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Benitez po ia rrëmben yllin e madh Milanit

23:14 | 03 Janar 2019

Newcastle United po kërkon të nënshkruajë yllin e Milanit, Laxalt në janar, raporton Calciomercato përcjell ORAinfo.

Trajneri i Newcastle United ,Rafa Benitez ka pranuar më parë se ekipi i tij ka të ngjarë të përballet me rënien nëse ata nuk bëjnë përforcime këtë muaj.

Laxalt ka bërë 13 paraqitje për Milan këtë vit pas nënshkrimit nga Genoa në gusht, dhe është një futbollist shumë i mirë që luan për kombëtaren e Uruguajit./ORAinfo/

Komento: