Besi publikon foton më të bukur me personin e zemrës, nuk është Xhensila – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Besi publikon foton më të bukur me personin e zemrës, nuk është Xhensila

11:36 | 27 Shkurt 2020

Xhensila Myrtezaj është këngëtarja shumë e pëlqyer nga Shqipëria.

Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot Besi ka publikuar një foto shumë të ëmbël me Ijen e tij./ORAinfo/

Komento: