Besiana publikon foto provokuese nga pishina, cili do të jetë reagimi i Shkurte Fejzës? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Besiana publikon foto provokuese nga pishina, cili do të jetë reagimi i Shkurte Fejzës?

11:51 | 27 Tetor 2020

Vajza e Shkurtes me foto provokative nga pishina.

Besiana Behluli është vajza e dytë e Shkurte Fejzës për të cilën jo rrallë herë shkruhet e përflitet.

Aty këtu ka sjellë ndonjë këngë, por që ka kohë që u distancua nga muzika.

Siç dihet ajo është e martuar, ku rrallë herë ndanë imazhe me bashkëshortin, shkruan kosovarja.

Madje kohët e fundit është duke na befasuar atraktiviteti i saj.

Dikur shumë serioze dhe jo aq e ekspozuar e tani po sjellë edhe foto mbi divan e sonte edhe nga pishina.

Ja shikojeni.

Komento: