Bie nga kati i pestë, 13 vjeçari nga Lipjani shpëton për mrekulli – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Bie nga kati i pestë, 13 vjeçari nga Lipjani shpëton për mrekulli

14:01 | 13 Prill 2019

Mund të duket e pabesusheme, por është e vërtetë.

Një 13 vjeçare dyshohet se ka rënë nga kati i pestë i banimit në rrugën “Isa Olluri” në qendër të qytetit të Lipjanit rreth gjysmë ore më parë, mirëpo fatmirësisht vajza ka shpëtuar me disa lëndime trupore, por është jashtë rrezikut për jetë, raporton “Koha Ditore”.

Policia e Kosovës aktualisht është në vendin e ngjarjes.

Kjo ngjarje ka tronditur të gjithë banorët e lagjes.

Sipas mjekëve në emergjencën e Lipjanit, 13 vjeçarja ishte në gjendje edhe të fliste pas incidentit. E lënduara është dërguar për trajtim të mëtutjeshëm në QKUK.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!