Bie nga ndërtesa, vdes një femër në Prishtinë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Bie nga ndërtesa, vdes një femër në Prishtinë

12:20 | 30 Shtator 2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prishtinë.

Një femër në rrethana të panjohura ka rënë nga kati i dytë i ndërtesës në Prishtinë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!