Big Mama del në rrugë e veshur me fustan dasmash, ‘habit’ njerëzit me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Big Mama del në rrugë e veshur me fustan dasmash, ‘habit’ njerëzit me këtë pamje

23:48 | 15 Korrik 2019

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt, shkruan ORAinfo.

Big Mama është tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të panumërta.

Në pamjen e fundit të publikuar, Big Mama shihet në rrugë e veshur me fustan elegant.

A thua ku është nisur Bigi me këtë pamje!?/ORAinfo/

Komento: