Big Mama në gjendje aspak të mirë, ҫfarë ka ndodhur kështu me të? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Big Mama në gjendje aspak të mirë, ҫfarë ka ndodhur kështu me të?

21:30 | 29 Janar 2019

Big Mama është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia që me dukjen dhe zërin e veçantë qysh në fillim u bë shumë e njohur për publikun.

Ajo në vitet e fundit u përfol shumë sidomos pas ndërhyrjes së saj në trup duke humbur kështu peshën e tepërt, shkruan ORAinfo.

Big Mama tani pasi bëri këtë ndryshim është edhe më aktive në rrjete sociale.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën nuk po duket në gjendje edhe aq të mirë./ORAinfo/

Komento: