BIK pret mysafirë për Fitër Bajram

07:18 | 04 Qershor 2019

Sot po festohet Fitër Bajrami.

Bashkësia Islame e Kosovës nga ora 09:00 organizon pritje me rastin e festës së Fitër Bajramit.

Tradicionalisht janë pritur shumë personalitete shtetërore pa dallime poltike apo fetare.

Deri më tani kanë konfirmuar vizitën kryeparlamentari, Kadri Veseli, dhe kryeministri, Ramush Haradinaj.

Komento: