Blero dhe Afrona e ‘kallin’ me valle në dasmën e tyre, shikoni çiftin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Blero dhe Afrona e ‘kallin’ me valle në dasmën e tyre, shikoni çiftin

23:43 | 21 Shtator 2019

Këngëtari i mirënjohur, Blero dhe e dashura e tij Afrona sot i kanë dhënë fund beqarisë.

Çifti kanë organizuar një dasmë të madhe e që po cilësohet si dasma e vitit, përcjell ORAinfo.

E në dasmën e tyre përveç këngëve romantike ata kanë vallëzuar edhe me këngë popullore.

Në një video të publikuar shihen çifti duke vallëzuar me këngën ‘Gjerdanin e dashurisë’ të Remzie dhe Nexhat Osmanit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!