Blero i bën dhuratën më të bukur Afronës për Shën Valentin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Blero i bën dhuratën më të bukur Afronës për Shën Valentin

22:54 | 14 Shkurt 2020

Afrona Dika është një emër tani shumë i njohur për publikun.

Ajo është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Bleros, shkruan ORAinfo.

Çifti u martuan para pak muajve dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë në publik.

Të dy vazhdojnë të jenë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot për Shën Valentin Blero i ka bërë Afronës një dhuratë shumë të bukur./ORAinfo/

Komento: