Blero nuk e fsheh më, shfaqet në publik me të dashurën e re – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Blero nuk e fsheh më, shfaqet në publik me të dashurën e re

10:28 | 23 Nëntor 2022

Këngëtari i njohur Blero Muharremi ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes nga partnerja e tij, Afrona Dika.

Ai ditë me parë konfirmoi edhe zyrtarisht ndarjen nga modelja kosovare, duket kërkuar nga të gjithë që ta lënë të qetë.

E pas ndarjes nga gruaja, këngëtari ka filluar të jetë me aktiv në publik si dhe në rrjetet sociale.

Ai sot ka publikuar një foto në Instastory ku shihet nën shoqërinë e një vajze misterioze.

Edhe pse goxha larg, e dashura e re e Bleros vërehet se ka flokë të bardha dhe të gjata.

Nga distanca ajo ngjan goxha shumë në Afronën, pasi është bionde dhe me flokë të bardha.

Mbetet të shihet se kur do ta bëj krejtësisht publike Blero lidhjen e re. /ORAinfo/

Komento: