Blero përmallohet për Afronën, shikoni veprimin e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Blero përmallohet për Afronën, shikoni veprimin e tij

18:38 | 22 Maj 2020

Blero dhe Afrona janë çifti që bënë bujë në publik që nga lidhja e tyre.

Çifti para pak muajve i kanë dhënë fund beqarisë, përcjell ORAinfo.

Edhe pse të martuar, ata po vazhdojnë jetën larg njëri-tjetrit.

Sot, Blero përmes një fotografie që ka postuar në Instastory tregon se është përmalluar për gruan e tij./ORAinfo/

Komento: