Blero publikon imazhin me të bukur të Tarës në krahët e gjyshit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Blero publikon imazhin me të bukur të Tarës në krahët e gjyshit

15:31 | 22 Maj 2020

Një foto e rrallë është publikuar nga këngëtari kosovar.

Blero është duke jetuar larg vajzës së tij, Tarës, dhe për shkak të pandemsë janë vështirësuar edhe më shumë grumbullimet familjare.

Këngëtari po shuan mallin me postime në Instagram, ai së fundmi ka publikuar një foto të Tarës dhe babait të tij, dhe ngjashmëria e tyre nuk do koment, shkruan lajmi.

Përndryshe, Blero është duke punuar në projekte të reja muzikore dhe shumë shpejt pritet ta publikojë këngën ‘Lambo’.

Komento: