Blero publikon këngë në ditën e dasmës, kushtuar Afronës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Blero publikon këngë në ditën e dasmës, kushtuar Afronës

23:05 | 21 Shtator 2019

Sot, Blero dhe Afrona i dhanë fund beqarisë.

Çifti kanë organizuar një dasmë madhështore dhe me shumë të ftuar, përcjell ORAinfo.

Për të bërë këtë ditë edhe më të veçantë, Blero ka publikuar një këngë të re kushtuar Afronës.

Në këtë këngë ai ka bashkangjitur momente të ditës së sotme./ORAinfo/

Komento: