Blero takohet me vëllain e tij sot, shikoni sa shumë ngjajnë

17:39 | 03 Qershor 2019

Këngëtari i mirënjohur, Blero po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurit.

Është jeta e tij private krahas asaj muzikore që e bën atë tejet të komentuar në publik dhe në qendër të medieve rozë, përcjell ORAinfo.

Bleron e gjejmë tejet aktiv edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ai ka publikuar një foto ku shihet se është takuar me vëllain sot, e duket se ngjajnë shumë me njëri-tjetrin./ORAinfo/

Komento: