Blero thotë fjalë emocionuese për babin e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Blero thotë fjalë emocionuese për babin e tij

10:37 | 14 Gusht 2019

Këto janë fjalët e Bleros për babain e tij.

Këngëtari Blero ka një karrierë të gjatë dhe të suksesshme muzikore.

Por, krahas kësaj ai ka edhe një jetë të lumtur familjare teksa nuk mungojnë imazhet e ndryshme që publikon përkrah tyre në rrjetet sociale.

Së fundi, Blero ka publikuar një fotografi ku shihet së bashku me babin e tij.

“Babai im, heroi im”, ka shkruar Blero në mbishkrimin e imazhit.

Kujtojmë që Blero javë më parë solli një projektin muzikor ‘6 copë jetë’ në të cilin përfshiu 6 këngë të reja, ndërsa këtë vit ai pritet të kurorëzoj dashurinë e tij me modelen, Afrona Dika.

Komento: