Blerona bëhet gati për të dal, fustani i saj mori tërë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Blerona bëhet gati për të dal, fustani i saj mori tërë vëmendjen

23:58 | 20 Shtator 2019

Blerona Zeqiri është një prej moderatoreve më të pëlqyera kosovare.

Ajo ndonëse në moshë shumë të re arriti të jetë shumë e suksesshme si moderatore, shkruan ORAinfo.

Blerona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan të bardhë i cili po i rri shumë mirë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!