Blerona lajmërohet nga plazhi, në këtë gjendje e ka publikuar veten – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Blerona lajmërohet nga plazhi, në këtë gjendje e ka publikuar veten

19:05 | 04 Shtator 2019

Blerona Zeqiri është një prej moderatoreve më të përfolura kosovare.

Ajo u bë pjesë e medieve në moshë shumë të re dhe që nga atëherë është shumë e pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Blerona është shumë aktive në rrjete sociale krahas angazhimeve të shumta.

Këtë kohë ajo po e kalon në pushime.

Sot, ajo ka publikuar një foto nga plazhi e me këtë pamje nuk jemi mësuar ta shohim atë./ORAinfo/

Komento: