Blerona ndryshon stilin, ja si po duket me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Blerona ndryshon stilin, ja si po duket me këtë pamje

23:21 | 21 Shkurt 2020

Blerona Zeqiri është moderatorja tejet e njohur kosovare.

Ajo është tejet e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në top-formë, shkruan ORAinfo.

Blerona është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Së fundmi, si rrallëherë ajo është shfaqur me stil sportiv dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: