Blerona nuk është e kënaqur me veten, shikoni ҫfarë bën për t’u dukur më e bukur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Blerona nuk është e kënaqur me veten, shikoni ҫfarë bën për t’u dukur më e bukur

23:36 | 10 Shtator 2019

Blerona Zeqiri është një prej moderatoreve më të pëlqyera kosovare.

Ajo ndonëse në moshë shumë të re arriti të jetë shumë e suksesshme si moderatore, shkruan ORAinfo.

Blerona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se e ka bërë me një nga efektet e Snapit.

Duket se Blerona nuk është shumë e kënaqur me pamjen e saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!