Blerona rregullohet si nuse për të shkuar në punë! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Blerona rregullohet si nuse për të shkuar në punë!

14:18 | 23 Maj 2022

Blerona Zeqiri, është njëra nga moderatorët më të dashura për publikun.

Që në moshë të re, ajo u bë pjesë e mediave duke filluar në radio e më pas u paraqit edhe në ekran, shkruan ORAinfo.

Më shumë se për profesonin e saj, ajo gjithmonë është komentuar për peshën e saj, e cila dikur iu bë asaj edhe kompleks.

Ajo vendosi të ndryshojë pamjen e saj, duke ngushtuar lukthin në mënyrë që të humb peshë shumë shpejtë.

Blerona se fundmi ka publikuar një foto nga vendi i punës.

E rregulluar si nuse, Blerona po duket kaq bukur.

Kujtojmë që moderatorja kosovare kohë me parë e ka pranuar që është në lidhje dhe ndoshta gjatë kësaj vere mund ta shohim edhe me vello të bardhë?! /ORAinfo/

Komento: