Blerona shfaqet provokuese nga banjo, zbulon gjoksin gjigant – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Blerona shfaqet provokuese nga banjo, zbulon gjoksin gjigant

13:25 | 05 Shtator 2019

Blerona Zeqiri është një prej moderatoreve më të përfolura kosovare.

Ajo u bë pjesë e medieve në moshë shumë të re dhe që nga atëherë është shumë e pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Blerona është shumë aktive në rrjete sociale krahas angazhimeve të shumta.

Këtë kohë ajo po e kalon në pushime.

Sot ajo ka publikuar një foto tepër provokuese nga banjo.

E veshur me bikini dhe me një mbulesë të hollë, Blerona nuk ka hezituar ta ekspozoj gjoksin e saj gjigant. /ORAinfo/

Komento: