Blerona shfaqet provokuese nga pasqyra, mori gjithë vëmendjen ky detaj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Blerona shfaqet provokuese nga pasqyra, mori gjithë vëmendjen ky detaj

19:52 | 22 Maj 2020

Blerona Zeqiri është padyshim një ndër më të përfolurat në publik.

Moderatorja e njohur është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë në formë dhe tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale ku edhe posedon shumë ndjekës.
Sot, ajo ka postuar një foto para pasqyrës.

E në këtë imazh është padyshim veshja e saj provokuese ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: