Blerona vishet e tëra në të zezë, e me këtë grim po duket më e bukur se kurrë

19:11 | 06 Qershor 2019

Blerona Zeqiri është një prej moderatoreve më të pëlqyera kosovare.

Ajo ndonëse në moshë shumë të re arriti të jetë shumë e suksesshme si moderatore, përcjell ORAinfo.

Krahas kësaj ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe shumë tërheqëse.

Sot, ajo është veshur e tëra në të zezë dhe me këtë pamje po duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

Komento: