Blerona vishet në fustan të ngushtë, vjen me poza provokuese – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Blerona vishet në fustan të ngushtë, vjen me poza provokuese

21:11 | 23 Shkurt 2020

Blerona Zeqiri është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj tërheqëse dhe në top-formë, përcjell ORAinfo.

Blerona është shumë aktive me postime në rrjete sociale ku ka pas vetes me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar disa foto ku shihet se është veshur në një fustan të ngushtë dhe po shfaqet tejet tërheqëse./ORAinfo/

Komento: