“Bomba” e ditës: Mourinho po transferohet në Real Madrid

12:32 | 09 Janar 2019

Real Madrid është kthyer sërish në krizë të rezultateve dhe si rrjedhojë po mendon ta zëvendësojë trajnerin përsëri.

Ish trajneri i Real Madrid, Jose Mourinho është i gatshëm që të rikthehet te Real Madrid.
Pas shkarkimit nga Manchester United, Jose Mourinho është i gatshëm që të rikthehet te Real Madrid.

Trajneri portugez ka filluar bisedimet me skuadrës spanjolle, por sipas ‘Mirror’, ai ka dy kushte që duhet plotësuar, përcjell lajmi net.

Mourinho kërkon nga Real Madrid të dijë se sa para do t’i ketë në afatet e transferime, pasi dëshiron ta forocoj fazën defanzive dhe atë ofanzive.

Portugezi gjithashtu ka kërkuar të ketë liri në transferimet e lojtarëve dhe të mos përfshihet askush në planet e tij.

Komento: